Hakkımızda

Hakkımızda

          Bahar fidancılık olarak, peyzaj ve fidancılık hizmetlerinde geride bıraktığımız 16 yıllık tecrübemizle yaşam alanlarını doğa ile buluşturmaya kara vermiş ve giderek artan  bir heyecanla, kendini sürekli geliştirerek, yenileyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Üretim, yetiştirme ve geliştirme safhalarını başarı ile tamamlamış olarak, bulunduğumuz konum itibari ile coğrafi ve mevsimsel şartlara uygun, tarımsal verimli ürünler sağlamaktayız. Gerek çevre düzenlemeleri, gerekse kişisel botanik bahçe oluşturma taleplerine cevap verebilmek adına ürün çeşitliliğimiz; Mevsim çiçekleri, meyve fidanları, sarılıcı, sürünücü ve tırmanıcı bitkiler, yaprak döken ağaç ve çalılar gibi geniş ürün çeşitliliği içerisinde doğa düşkünü ve yaşanılabilir alan sevdalısı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
          Yaşadığımız dünya üzerinde hızla tüketilen doğal kaynaklar ve tahrip edilen yeşil alanların yok edildiğini görerek, insanın doğanın bir parçası olduğunu ve doğa ile birlikte yaşama zorunluluğu bilincinden yola çıkarak bol çeşit ve kaliteye, uygun fiyata ulaşmanın mutluluğu yaşamanın yolu, bizleri tanımanızdır. Bizlere desteklerini esirgemeyen tüm çevreye duyarlı doğa dostlarımıza teşekkür ederiz.                                                                             

MİSYON

  • Yaşanılabilir ve huzur veren yeşil alanlar oluşturmak, düzenli bakım yapılarak sağlıklı olmalarını sağlamak.
  • İklim şartlarına uygun olarak bitki sürekliliği ve gelişimini sağlamak.
  • Peyzaj ve düzenlemeleri alanında farklılık ve farkındalık oluşturup kaliteli hizmet sağlamak.
  • Kalite standartları göz önünde bulundurularak hizmetin özelleşmesini sağlamak.
  • İnsan için doğa, doğa için insan bilincinde ortak yaşamın korunmasını sağlamak.

 VİZYON

Bahar Fidancılık geçmiş tecrübeleri ışığında, peyzaj ve fidancılık dalında hizmet vermektedir. Temel prensibimiz; gelişen ülke standartlarına ulaşarak, bitki çeşitliliğini, profesyonel hizmet ilkesini ülkemizde sağlayıp, sürekliliğini devam ettirebilmektir.  Müşterilerimize geniş bir ürün seçeneği sunabilmek için,  dünyanın her yanından ve ülkemizden uygun bitki ve bahçe aksesuarları temin edip, beğeninize sunuyoruz. Şirketimizin temel bileşenlerinden olan; kalite, güven, bilgi ve istikrar ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.