HAKKIMIZDA

Bahar Fidancılık
İnş. Taah. İnş. Malz. Turizm Tarım Tic. ve San. Ltd. Şti.

Bahar Fidancılık

               BU SİTE BAHAR FİDANCILIK VE PEYZAJIN YAKLAŞIK 13 YILLIK ÇALIŞMALARINDAN  ÖRNEKLER İÇERMEKTEDİR..ERZURUMDA PROFESYONEL ÇALIŞMA HAYATINA BAŞLADIĞIMIZ DA, PEYZAJ MİMARLIĞININ İZAHINI ,NE OLDUĞUNU AÇIKLAMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZ DÖNEMLERDEYDİK HENÜZ.MAALESEF ERZURUM BU ALANDA PEK BİLGİ VE BİRİKİM SAHİBİ DEĞİLDİ.BUNDA ERZURUMUN COĞRAFİ KONUMUNUN DA BÜYÜK  BİR PAYI VARDI..

               ŞİMDİ SEVİNDİRİCİDİR Kİ DÜNYA NORMLARINI YAKALAYAN ,ÇEVRESİNE KALIN KÖNTÜRLER ATABİLEN GELİŞEN GELİŞTİKÇE HAKETTİĞİ İLGİYİ GÖREN  BİR MESLEK GRUBUNA  MENSUBU GRUBUNDAYIZ.

               BAHAR FİDANCILIK VE PEYZAJ OLARAK GERİDE BIRAKTIĞIMIZ BU 13 YILLIK SÜREÇTE  HER ZAMAN HEDEFLERİMİZ VARDI.VE BU HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA HEP PALNLI VE PROLJELİ ÇALIŞTIK.HEP İLERİYE DOĞRU YENİLİKLERİ ARAŞTIRIP MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNDUK..BUNUN NETİCESİNDE DE ERZURUM VE BULUNDUĞUMUZ BÖLGEDE MARKA HALİNE GELDİK..

BAHAR FİDANCILIK VE PEYZAJ OLARAK  FİDANLARIMIZIN BİR ÇOĞUNU  KENDİMİZ ÜRETTİRMEKTEYİZ.. ÜRETTİRDİĞİMİZ   ONLARCA FİDAN ÇEŞİDİNİ BULABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLERİMİZİ,  8000 M2 LİK  SHOWROMUMUZDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE UYGUN FİYATLARLA SUNMAKTAYIZ..

              AYRICA MAVİ LADİN KONUSUNDA BÖLGEDE FİYAT  UYGUNLUĞU  VE KALİTESİ BAKIMINDA TEK  FİRMADIR..

              ÖZELLİKLE SON 5 YILDIR TECRÜBE VE  BİRİKİMLERİMİZİ  DAHA BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJELERE AKTARMAK İÇİN ÇABA SARFEDİYORUZ.BU DOĞRULTUDA GÖRMÜŞ OLDUĞUMUZ İLGİ DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR.

            BAHAR FİDANCILIK VE PEYZAJ   OLDUKÇA BAŞARILI PROJELERE İMZA  ATARAK BULUNDUĞU BÖLGEYE '' BAHARIN EN GÜZEL RENKLERİ '' SLOGANIYLA YENİLİKLER KATMAYA DEVAM ETMEKTEDİR..

SİTEMİZİ ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ…

SAYGILARIMIZLA…

 

 Bu sitede kullanılan resim görsellerinin ve yazıların tüm hakkı BAHAR FİDANCILIK VE PEYZAJ a aittir.

BAHAR FİDANCILIK VE PEYZAJ ın yazılı izni olmadan kullanılamaz..5846 sanat ve fikir eserleri kanunu ile korunur.

 

 

™ BAHAR FİDANCILIK
© 2011  ®caylaz.com